Субота, 22 Червня 2024, 15:38 Мій профіль Вихід Ви увійшли як Гість · Група "Гості
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Дискваліфіковані гравці
yonyДата: Субота, 12 Вересня 2015, 08:23 | Повідомлення # 21
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 13 вересня

Білоган Михайло "Сокіл" Дуліби
Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки  
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Тітик Григорій "ФК Ходорів"
Баторик Віталій "Зоря" Бортники
Дякун Михайло "Промінь" Лучани
Довгий Ярослав "Промінь" Лучани
Годуляк Назар "Галичина" Вибранівка
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
 
yonyДата: П`ятниця, 18 Вересня 2015, 18:34 | Повідомлення # 22
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 20 вересня

Білоган Михайло "Сокіл" Дуліби
Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
Тітик Марян "Колос" Жирова
Пшик Степан "Колос" Жирова
Василик Назар "ФК Ходорів"
 
VovaДата: Субота, 26 Вересня 2015, 08:41 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 247
Нагороди: 3
Репутація: 2500
Статус: Офлайн

на 27 вересня

Білоган Михайло "Сокіл" Дуліби
Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
  Мізирак Михайло "Острів - 2" Чорний Острів
Пшик Степан "Колос" Жирова
  Луців Тарас "Зоря" Бортники
Заставний Олег "Промінь" Лучани
 
yonyДата: Неділя, 04 Жовтня 2015, 10:08 | Повідомлення # 24
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 4 жовтня

Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
Годуляк Назар "Галичина" Вибранівка 
Василенків Степан "Хвиля" Отиневичі
Олійник  Андрій "Городищенське
Максимчук Василь "ФК Ходорів" Ходорів
 
yonyДата: Субота, 10 Жовтня 2015, 10:00 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 11 жовтня

Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
Нагірняк Юрій "Чайка" Дроховичі
Бурбела Богдан "Гроза" Соколівка
Заводовський Богдан "Городищенське
Лесів Роман "ФК Ходорів" Ходорів

 
yonyДата: Неділя, 18 Жовтня 2015, 10:17 | Повідомлення # 26
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 18 жовтня

Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
Нагірняк Юрій "Чайка" Дроховичі
Бурбела Богдан "Гроза" Соколівка
Якимчук Євген "Бори" Бориничі
Собенко Сергій "Бори" Бориничі
Турчин Василь "Королівське" Городище
Шуба Руслан "Королівське" Городище
 
yonyДата: П`ятниця, 23 Жовтня 2015, 08:08 | Повідомлення # 27
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 25 жовтня

Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
Нагірняк Юрій "Чайка" Дроховичі
Бурбела Богдан "Гроза" Соколівка
Якимчук Євген "Бори" Бориничі
Турчин Василь "Королівське" Городище
Паньків Ігор "Ватра" Вовчатичі
 
yonyДата: Неділя, 01 Листопада 2015, 08:46 | Повідомлення # 28
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 1 листопада

Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
Нагірняк Юрій "Чайка" Дроховичі
Бурбела Богдан "Гроза" Соколівка
Якимчук Євген "Бори" Бориничі
Турчин Василь "Королівське" Городище
Вуйків Роман "Дністер" Кам'яне
Липа Роман "Прикарпаття" Нові Стрілища

 
yonyДата: Субота, 07 Листопада 2015, 09:15 | Повідомлення # 29
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 8 листопада

Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
Нагірняк Юрій "Чайка" Дроховичі
Бурбела Богдан "Гроза" Соколівка
Якимчук Євген "Бори" Бориничі
Турчин Василь "Королівське" Городище
Вуйків Роман "Дністер" Кам'яне
Липа Роман "Прикарпаття" Нові Стрілища
Коцовський Сергій "Ватра" Вовчатичі
Мех Сергій "Рода" Рудківці

 
yonyДата: Неділя, 15 Листопада 2015, 09:50 | Повідомлення # 30
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1813
Нагороди: 3
Репутація: 1121
Статус: Офлайн
на 15-21 листопада

Бурбела Микола "Гроза" Соколівка
Качараба Андрій "Колос" Садки
Клапко Тарас "Юність" Юшківці
Слиян Богдан "ФК Квітневе"
Нагірняк Юрій "Чайка" Дроховичі
Бурбела Богдан "Гроза" Соколівка
Якимчук Євген "Бори" Бориничі
Турчин Василь "Королівське" Городище
Вуйків Роман "Дністер" Кам'яне
Коцовський Дмитро "Козак" Загірочко
 
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

РЕКЛАМА
2024 рік

Форма входу

РЕКЛАМА
Годинник
Пошук
Погода
Погода
РЕКЛАМА
Наступний матч
 
 

Кубок Ходорівщини
з футболу

«Вогнем і мечем 2024»


12 травня 

ІV-тур

початок:
13-00

Стадіон
"Будівельник"
Ходорів

До слідуючого туру залишилось:
Нове на форумі
НАШІ ДРУЗІ
 
 
 
Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Міні-чат
Статистика
Сьогодні були
Курси валют
Наша кнопка

Будем вдячні за розміщення нашої кнопки сайту "Футбол на Ходорівщині":