Субота, 22 Червня 2024, 07:33 Мій профіль Вихід Ви увійшли як Гість · Група "Гості

Інформація про сайт

Інформація про сайт

 

Вітаю Вас на інформаційно-спортивному сайті "Футбол на Ходорівщині"
Сайт "http://footbalhodoriv.at.ua/" є приватним, незалежним проектом, створеним з метою інформаційної підтримки  футболу на Ходорівшині, Жидачівського району, Львівської області. Сайт  працює та розвивається з 17 жовтня 2012 року.

Адміністратори сайту залишають за собою право на редагування усієї доданої користувачами інформації, в тому числі оголошень, без будь-яких попереджень або пояснень: скорочення, виправлення, зміну тексту, без зміни загального змісту, зміну рубрики, зміну терміну розміщення, видалення. Адміністратори сайту наполегливо рекомендують ретельно перевіряти викладену у оголошеннях інформацію, перш ніж укладати будь-які угоди. Адміністратори сайту не є гарантом, не відповідають за достовірність поданої в оголошеннях інформації, не приймає претензій та знімає з себе будь-яку відповідальність перед подавачами та споживачами оголошень. Адміністратори сайту заздалегідь просять вибачення за можливі помилки та неточності, які в свою чергу не можуть бути аргументом для ігнорування даних правил та подання позовів. Адміністратори сайту не надають додаткової інформації про подавачів оголошень, крім вказаної самими подавачами. Подавачі оголошень самостійно несуть відповідальність за порушення норм діючого законодавства, етики та моралі, а також за зміст та достовірність інформації.  Усі права на матеріали сайту охороняються у відповідності до законодавства України. Використання матеріалів сайту можливе лише за наявності активного посилання на сайт, або за попередньою письмовою згодою Адміністраторів сайту. Кожен відвідувач може скористатись повним обсягом послуг, що надає сайт лише за умови погодження з вищеописаними правилами.
Всі файли, що знаходяться на форумі, були знайдені в мережі Інтернет як вільно поширювані і додано на сайт відвідувачами сайту виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація ресурсу не несе відповідальності за файли, розташовані на форумі. Якщо Ви є правовласником (підтвердивши своє авторство) і Вас не влаштовують умови, на яких Ваш продукт представлений на даному ресурсі, прохання негайно повідомити з метою усунення правопорушення.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень.

З повагою Адміністрація
__________________________________________________________________________________

Адміністратор_Ониськів Володимир Михайлович_yony_(Представник ФК "ПІДДНІСТРЯНИ" с.Піддністряни)
РЕКЛАМА
2024 рік

Форма входу

РЕКЛАМА
Годинник
Пошук
Погода
Погода
РЕКЛАМА
Наступний матч
 
 

Кубок Ходорівщини
з футболу

«Вогнем і мечем 2024»


12 травня 

ІV-тур

початок:
13-00

Стадіон
"Будівельник"
Ходорів

До слідуючого туру залишилось:
Нове на форумі
НАШІ ДРУЗІ
 
 
 
Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Сьогодні були
Курси валют
Наша кнопка

Будем вдячні за розміщення нашої кнопки сайту "Футбол на Ходорівщині":